צרו קשר לייעוץ חינם

  בשגרת החיים השוטפת, לא קשה לאבד קשר עם חברים וותיקים. אך מסתבר כי אין ספור אנשים לא רק איבדו קשר עם חברי ילדות אלא גם איבדו קשר עם חשבונות וכספים השייכים להם. זה אולי ייראה לכם מופרך, שגם לכם זה אולי קרה. אז דעו לכם שזה בהחלט יכול לקרות. בבנקים רשומים יותר מחצי מיליון חשבונות אשר מוגדרים כחשבונות לא פעילים. כלומר, אלה חשבונות שאיש לא דרש הרבה מאוד זמן למשוך מהם כסף. חלק מהחשבונות הללו הם תוכניות חיסכון או פיקדונות ישנים, שבהם יש כבר כסף נזיל שפשוט שוכב בבנק באין דורש. עשרה אחוזים מהחשבונות האבודים הללו שייכים למעשה לנפטרים, כשהבנקים אפילו לא יודעים למי צריך להעביר את כספי הירושה. 

  חשבונות אבודים, תופעה רחבה שאפשר לפתור 

  לא במיליונים של שקלים סופרים את התכולה של חשבונות אבודים שקיימים כיום בכל הבנקים בארץ. הסכומים הללו נאמדים על ידי גורמים רשמיים במאות מיליוני שקלים ולמעשה אפילו מיליארדים. הערכה שהציג בנק ישראל מלמדת על 1.5 מיליארד ₪. כן, זה כסף של הציבור. כסף שחלק ממנו אולי שייך לכם. חלק ממנו שייך לחברים שלכם. לבני משפחה שלכם. זו תופעה רחבה שאפשר וצריך לטפל בה. כמו כל דבר שהולך לאיבוד, מה שאבד לא ימצא מעצמו. צריך לקחת יוזמה ולהתחיל לחפש. וכמובן, אנו נספר לכם איך תוכלו להצליח בכך. 

  כך תמצאו חשבונות אבודים מהר משחשבתם 

  לאור שפע המקורות שבהם יכולים להסתתר חשבונות אבודים, אין טעם לפנות כעת לכל סניף של בנק, לכל חברת ביטוח, לכל קופת גמל או קרן השתלמות, ביטוח מנהלים וכן הלאה. פשפשו בזיכרונכם וחשבו היכן שמורים מסמכים ישנים בנושא זה. פנקס שיקים ישן, תדפיסים מהבנק, מכתבים שפעם שלחו אליכם. אם יש תיקיות מסמכים בבית או אצל ההורים, אתרו אותן. במסמכים הללו חפשו את מספרי החשבון. יש מסמכים שבהם רשומים מספרי עמית או מספרי קופה. 

  המשימה הזאת נראית לכם בלתי אפשרית? אל ייאוש. פנו לחברת אופקים. מומחי איתור כספים יודעים לאתר את החשבונות האבודים שרשומים על שמכם (כבעלים או כיורשים).

  צרו קשר לייעוץ חינם

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.