צרו קשר לייעוץ חינם

  איש איננו אוהב לאבד דבר מה. סביר להניח שגם אתם איבדתם פעם מסמך חשוב, מפתח או טלפון. בוודאי שזה מאוד מלחיץ כשמאבדים משהו יקר ונחוץ. אבל הפעם אנו רוצים לספר על תופעה כמעט מושתקת. תופעה שבה אנשים מאבדים כספים. ולא מדובר על אובדן של ארנק. עם כל הכבוד, אנו מדברים על כספים אבודים בסדר גודל אחר. סדר גודל שמגיע ליותר ממיליארד וחצי ₪! לא מאמינים? זו עובדה. ואולי גם לכם ממתינים אי שם כספים אבודים ואפילו לא ידעתם. הגיע הזמן שתדעו. 

  כך הולך לו חשבון לאיבוד 

  עד כמה שזה נשמע מוזר, אפילו חשבון בנק ובו אלפים או עשרות אלפי שקלים יכול ללכת לאיבוד. קורה ואנשים צעירים פותחים חשבון בנק ומאוחר יותר נישאים ופותחים חשבון משותף. החשבון הקודם בינתיים נשכח וכשעוברים דירה הדיווחים מהבנק פשוט לא מגיעים. ישנם אנשים מבוגרים, אשר סובלים מדמנציה ולמעשה שוכחים דברים רבים ובהם, שיש להם חשבונות בנק או זכויות בקרן פנסיה. כמו כן, בארץ רשומים עשרות אלפי חשבונות בנק מוקפאים (רדומים או ללא תנועה) של נפטרים שהיורשים לא דרשו עד כה. כעת, אנו מקווים שהוכחנו לכם שאפילו חשבון בנק יכול ללכת לאיבוד. 

  גם קרן השתלמות או פנסיה יכולה ללכת לאיבוד 

  מי שעבר אי פעם כמה מקומות עבודה, עשוי להחזיק ברשותו זכויות שונות בהרמה מאוד מוסדות פיננסיים. מי שעבר כמה וכמה מקומות עבודה, לפעמים לא זוכר שהמעסיקים הקודמים הפקידו לפנסיה בקופה אחת בעוד שהיום יש קופה אחרת שהיא פעילה. קופת פנסיה, קופת גמל או קרן השתלמות לא פעילים, הם כאלה שלא מופקדים אליהם כספים חדשים. אלה יכולות להיות מוצרים פיננסיים שאיש לא פדה או שלא הובאו לידיעת היורשים. גם כאן, לא חסרים כספים שהם בחזקת אבודים. 

  איך להציל כספים אבודים 

  אולי יש גם לכם כסף שהלך לאיבוד. חשוב להבהיר כי כסף אבוד הוא לא באמת כזה שבהכרח אבד לבלי שוב. פשוט צריך לדעת לאתר אותו. זה הזמן לפנות לאופקים. חברה לאיתור כספים. אל תוותרו על זה. את מה שאבד, אפשר למצוא בשבילכם.

  צרו קשר לייעוץ חינם

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר.